top of page
Instagram_Mockup_03.png

İngiltere Aile Birleşimi

İNGİLTERE AİLE BİRLEŞİMİ KURSU

19 YILLIK DENEYİM

İngiltere Aile Birleşimi Kursu Başvuru Formu
053_PSD.png

T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI            ONAYLI

Adsız tasarım (11).png

Türkiyenin En Başarılı Dil Kursu Ve Vize Merkezi

  • Şehir Dışından Geliyorum Nerede Kalabilirim ?
    Şehir dışından gelen öğrencilerimiz için özel konaklama imkanı sunmaktayız.
  • Vize Danışmanlığı Alanında Ücretsiz Destek
    Vize sürecinde başarılı bir sonuç almak, pek çok detayın göz önünde bulundurulmasını gerektirir. Kurumumuz, 19 yıllık geniş tecrübesiyle, aile birleşimi vizesi başta olmak üzere, bu karmaşık sürecin her aşamasında size profesyonel destek sunmaktadır.
Şehir trafiği

Sertifika Sınavına 

Hazırlık

Kaliteli Eğitimi Uygun Fiyatla Sunma Konusunda İddialıyız. Programımız titizlikle düzenlenmiş olup, sınavlarda başarılı olmaya yöneliktir.

Seyahat Acentesi

Vize İşlemleri

Vize başvuru süreçlerinde öğrencilerimize danışmanlık hizmeti veriyor ve gerekli belgelerin hazırlanmasında maliyetsiz destek sağlıyoruz.

Yurt Odası

Konaklama Hizmeti

Cazip fiyatlarla erkek ve kadınlar için ayrı konaklama seçeneklerini sizin için düzenliyoruz.

İngiltere Aile Birleşimi için Kapsamlı Hazırlık Kursu

İngiltere aile birleşimi sürecinde ve İngilizce dil sınavlarında zengin deneyime sahip olan ekibimizle, İngiltere'ye taşınma sürecinizde yanınızdayız. Diğer hizmet sağlayıcıların aksine, size profesyonel ve uygun fiyatlı bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Öğrenci sayımızı sınıf başına en fazla 15 kişiyle sınırlandırarak, İngiltere aile birleşimi ve dil sınavlarına yönelik özel olarak hazırladığımız programla, alanında uzman eğitmenlerimizin rehberliğinde, en kısa sürede ve en etkili biçimde sınavlara hazırlanmanızı sağlıyoruz. Vize başvuru sürecinde evrak hazırlama konusunda ücretsiz destek sunuyor ve konaklama ihtiyaçlarınız için en uygun seçenekleri öneriyoruz. Sizlere, hem nitelikli bir eğitim almanızı sağlarken hem de İngiltere'deki yeni yaşamınıza sorunsuz bir geçiş yapmanız için gereken her türlü desteği veriyoruz.

REFERANSLARIMIZ

e79c06a2d1de637e54dca6a9aadc92c4.png
mercedes-logo-home-page-palm-beach-classics-8.png
ARCLK.IS_BIG.png
bottom of page